Platformlar, İskele ve Deniz Yapılarının Metal ayakları zaman içerisinde Korozyana uğrar ve özellikle çırpınma bölgesi (Splash Zone) olarak adlandırılan kısımlarda oluşan tahribat sebebiyle yıkılma tehlikesi ile karsı karşıya kalır.

SLS CPS Koruma Sistemi; Bu yapıların Korozyana Karşı Korunması amacıyla, ISO 9001:2008 Üretim kalitesi ile üretilmiştir. Garanti Süresi, Sahaya Uygunluk ve Fiyat Avantajı ile Deniz Yapılarınızın Ömrünü Uzatır ve Yatırımlarınızı Korur.

UYGULAMA SAFALARI

YÜZEY TEMİZLİĞİ
Uygulama yapılacak  yüzey üzerinde TS EN ISO 8501-1 St 2 kalitesinde Yüzey Temizliği Sağlanmaktadır. Yüzey üzerindeki midye ve deniz canlıları,Sualtı Kavitasyon Cihazı ve Pnömatik fırça ile temizlemektedir.

ANTİKOROZİF ASTAR UGULAMASI
Yüzey temizliğinden sonra Antikorozif sargının tamamen yapışmasını engelleyecek herhangi bir kalıntı olup olmadığı kontrol edilir.

Petrolatum esaslı Antikorozif Astar; Yüzey korozyonunu önler, Korozyondan meydana gelen yüzey boşluklarını doldurur. ISO 9001:2008 Kalite standartlarında üretilmiştir. Yanmaz ve Toxic madde içermez. 

ANTİKOROZİF BANT UGULAMASI
Antikorozif bant, yüzey çevresine %60 oranında bindirmeli olarak sıkıca sarılır ve her bölgede en az iki kat olacak şekilde sızdırmazlık sağlanır.
Petrolatum Esaslı, Mineral Asitlerine ve Tuzlarına Dayanımlı, Antikorozif katılar içeren non-woven sentetik malzeme kullanılaral ISO 9001:2008 Kalite standartlarında üretilmiştir. Yanmaz ve Toxic madde içermez.

HDPE CEKET MONTAJI
Ceket sargı bölgesinin üzerine geçirilerek hidrolik preslerle yaklaştırılır ve paslanmaz çelik (316 L) cıvata ve somunlar kullanılarak uygun tork ile sıkılır.(min. 2.8K) Ultraviyole Işınlara ve Korozif Ortamlara Dayanımlı Yüksek Yoğunlukta Polietilen (HDPE) Malzemeden, Uygulama yerine özel olarak üretilir, Paslanmaz çelik bağlantı elemanları kullanılarak monte edilir.