Hakkımızda SLS GROUP A.Ş.

2014 yılında Deniz Güvenliği ve Askeri Eğitim alanlarında hizmet vermek amacıyla kurulmuş, sahip olduğu sualtı teknolojisi bilgi birikimi ve uzman personeli ile Sanayi Dalgıçlığı , Sualtında  Kontrollü Patlatma (SKP) ve Sualtı Teknolojileri konularında son derece profesyonel çözümler üreten bir kurum yapısına kavuşmuştur.
Personel alt yapımızı ;Türk Deniz Kuvvetlerinde uzun yıllar görev yapmış SAS (EOD) ve I. Sınıf Dalgıç (Navy First Class Diver ) ihtisaslı personel, Gemi İnşa sektöründe tecrübeli tasarım/dizayn mühendisi personel, Tıp fakültelerinden mezun olmuş Sualtı Hekimi Uzman personel, Üniversitelerin Sualtı teknolojileri bölümlerinden mezun olmuş I. Sınıf Dalgıç İhtisaslı personel, Basınç Odası, ROV, ADS ve SideScan Sonar operatörü personele ek olarak Profesyonel Dalgıç ve Balıkadam personelden oluşturmaktadır.

SLS Marine   

MİSYONUMUZ
Sahip olduğumuz bilgi birikimi ve tecrübeyi, teknoloji ışığında kullanarak özellikle sualtında  sivil ve askeri projeler kapsamında  Sanayi Dalgıçlığı, Sualtında Kontrollü Patlatma (SKP) ve Sualtı Teknolojileri  konularındaki hizmetlere yönelik projelendirme ve üretimleri gerçekleştirirken, ihtiyaca yönelik tasarım, Eğitim, Araştırma ve Geliştirme faaliyetlerini gerçekleştirerek milli bilgi birikimini ileriye taşımaktır.
             
SLS Marine

VİZYONUMUZ
Etrafı denizlerle çevrili ülkemizde özellikle sualtı konusunda uluslararası standartlarda hizmet vermek; Yerli, yabancı ve Savunma Sanayii Projeleri, offshore/onshore dalış, sualtı ve suüstü destek  hizmetleri ile bunların eğitim faaliyetlerine ek olarak teknolojik ürünlerin projelendirme ve üretim konularında milli bir marka değerini oluşturarak; yenilikçi, kendi teknolojisini üreten ve uzman kadrosu ile ulusal ve uluslararası tüm platformlarda ülkemizi en iyi şekilde temsil etmektir.

SLS Marine